IS Volley Camp

Čempiono pėdomis

Aukšto meistriškumo lygio stovykla

«IS Volley Camp» yra 2019 metais  įkurtos   “Indrės Sorokaitės Tinklinio Akademijos” stovykla, jaunųjų tinklininkų tobulėjimui. Stovyklautojai  apgyvendinami profesionalaus sportininko sąlygomis optimaliam sportavimui, poilsiui ir maitinimuisi.

Stovyklos tikslas

Stovyklos tikslas - supažindinti jaunuosius tinklininkus su aukščiausio meistriškumo lygio žaidėjo ritmu ir su šiam pasauliui priklausančiais specialistais.

Įkvėpti siekti svajonių ir parodyti sveiko gyvenimo būdo pavyzdį.
Susitikit su profesionaliai žaidžiančiais tinklininkais ir išgirsti jų karjeros istorijas! 

Vyr. treneris

Treniruočių programa nustatyta Vyr. trenerio iš Italijos Valerio Lionetti, vieno stipriausių čempionatų pasaulyje, suteikia galimybę išbandyti savo jėgas, tobulinti  įgūdžius, pasijusti tikru profesionalu.


 

IS Volley Camp

„IS Volley Camp“ nori supažindinti jaunuosius tinklininkus su profesionaliais žaidėjais, bei jų sportine kasdienybe ir ritmu 360°.

“Išmokyti pamilti discipliną -  tai vienas galingiausių motivacinių trenerio įrankių, kuris nuoširdžiai skatina įveikti save kiekvieną dieną. Didieji treneriai vertina savo žaidėjus ne už tai, kuo jie yra dabar, bet kuo jie galės tapti per darbą ir pasiaukojimą."

Dalyviai turi galimybę susipažinti su
 • Treneriais
 • Prof. sportininkais
 • Sporto agentais
 • Kineziterapeutais
 • Sveikos mitybos specialistais
 • Tinklinio įranga

Dalyviai turi galimybę iš arčiau susipažinti su tinklinio pasauliui priklausančiais specialistais: treneriais, scoutman'ais, sporto agentais, kineziterapeutais, sveikos mitybos speciaistais ir t.t. bei stovyklos svečiais - profesionaliais sportininkais. Išgirsti iš pačių žaidėjų, tapusių aukšto meistriškumo sportininkais, lūpų jų istorijas ir pasisemti praktinių patarimų treniruočių metu.

« Iki šiol Lietuvos tinklininkai neturėjo galimybės dirbti aukšto lygio sąlygomis, su aukščiausios kvalifikacijos treneriais, norečiau tai įgyvendinti ir esu užtikrinta, kad bus pasiekti puikūs rezultatai ir pradedamas kelti tinklinio lygis Lietuvoje.»

 - I.S. -

Registracija

 

Pasirink tinkamą “IS VOLLEY CAMP” ir prisijunk prie IS Komandos!

IS VOLLEY CAMP 1 Savaitė

590 €

Stovykla, kurioje treniruotės ir mokymai, skirti kiekvieno dalyvio techniniam tinklinio igūdžių tobulinimui. Sportininkai bus suskirstyti į grupes pagal gebėjimus, bus patikėti treneriui ir jo asistentams.
Amžiaus grupė: 13-16 m. amžiaus tinklininkai (pradedantys ir pažengusieji vidutiniškai)
Stovyklos data: Birželio 24- 29 d. , 2024
Treniruočių laikas: Ryte 9:00 -11:00 ir vakare 16:00 - 18:00
Apgyvendinimas/Maitinimas: " Nykščio namai " Anykščiai
Registracija
IS VOLLEY CAMP 2 Savaitė

590 €

Stovykla, kurioje treniruotės ir mokymai, skirti kiekvieno dalyvio techniniam tinklinio igūdžių tobulinimui. Sportininkai bus suskirstyti į grupes pagal gebėjimus, bus patikėti aukščiausio tinklinio meistriškumo lygio treneriui ir jo asistentams.
Amžiaus grupė: 15 m. amžiaus tinklininkai ir vyresni (pažengusieji)
Stovyklos data: Liepos 1 - 6 d. , 2024
Treniruočių laikas: Ryte 9:00 -11:00 ir vakare 16:00 - 18:00
Apgyvendinimas/Matinimas: Viešbutis "Moxy"/ Restoranas "Bokštas"
Registracija

Treniruotės

2 treniruotės per dieną, tam, kad jaunieji tinklininkai pilnai pasinertų į tikrajį profesionalo ritmą, pilnai išnaudotų tobulinimosi laikotarpį. Stovyklos nariams sudaroma galimybė dirbti su profesionaliais aukšto meistriškumo treneriais ir jų asistentais. 

Laisvalaikis

Pasibaigus sportinei veiklai, stovyklautojai galės mėgautis poilsiu visada diskretiškai kontroliuojami trenerių bei asistentų.

“IS VOLLEY CAMP” stovykloje svečiuosis profesionalūs tinklininkai, kurie dalinsis savo patirtimi treniruotėse ir savo istorija vakariniuose pasisėdėjimuose. Juose dalyviai galės iš arčiau susipažinti su aukščiausio meistriškumo lygio atletais ir tinklinio pasauliu.

Pasijusk tikru profesionalu!!

Pasirink savo IS VOLLEY CAMP

Stovyklos metu sportininkai bus suskirstyti į grupes pagal amžių ir gebėjimus, bus patikėti aukščiausio tinklinio meistriškumo lygio treneriui ir jo asistentams!!

Dažniausiai užduodami klausimai
Koks yra atvykimo/išvykimo laikas?

Atvykimo dieną stovykloje registravimas vyks  nuo 9:00 iki 10:00 val. Pilnas maitinimas prasideda pietumis.

Paskutinę dieną apdovanojimų ceremonija numatyta apie 14..00 val., Po jos vaikus bus galima pasiimti.

Ką turėčiau įdėti į vaiko lagaminą?

Viešnagė trunka beveik savaitę, o dalyviai kiekvieną dieną treniruojasi ir ryte, ir po pietų. Rekomenduojame turėti šiuos daiktus(žinoma, jie yra orientaciniai):

 • 7-8 vnt. apatinio trikotažo;
 • 10 porų kojinių;
 • 3 vnt. šortų treniruotėms;
 • 3 vnt. marškinėlių treniruotėms;
 • 1 pora sportinių batelių(jei leidžia galimybės – atskiri sporto salei ir sportuoti lauke)
 • Apranga laisvalaikiui (tokia kaip kelnės, džinsai ar šortai, merginoms, sijonai, suknelės ar kiti drabužiai savo nuožiūra);
 • Keletas megztinių, jei būtų vėsu;
 • Pižama;
 • Asmens higienos priemonės (dantų pasta, dantų šepetėlis, šampūnas/dušo žėlė, kremas);
 • Šlepetės kambariui/paplūdimio šlepetės;
 • Batus laisvalaikiui;
 • Skėtį/k-way;
 • Didelį rankšluostį baseinui/pirčiai;
 • Krepšį nešvariems drabužiams;
 • 2 poras antkelių;
 • Gertuvę;
 • Maudymosi kostiumėlį, šortus;
 • Kepuraitę nuo saulės;
 • Vaistus, jei reikalinga asmeniniam specifiniam naudojimui;
 • Pinigėlius smulkioms išlaidoms (ledams).

Mes sportininkams padovanosime sportinės aprangos komplektus (marškinėliai, šortai).

Ar mano vaikas turės galimybę skalbti savo drabužius stovykloje?

Stovykloje, už papildomą mokestį yra skalbimo paslauga, mes rekomenduojame įdėti vaikams daugiau aprangos, taip jiems nereikės patiems rūpintis drabužių švara. Esant poreikiui, vaikai privalo asmeniškai pasirūpinti jiems reikalingais drabužiais (visuose kambariuose yra vonios kambariai).

Kokios sveikatos pažymos jums reikia?

Jums reikalinga gydytojo/medicinos centro išduota sveikatos pažyma, forma Nr. 068/a (jau turėtumėte ją turėti sporto klube/mokykloje, kuriai priklausote). Nepamirškite, kad pažymėjimas galioja vienerius metus.

Jei vyksta farmakologinė terapija, visus vaistus reikės pristatyti „IS VOLLEY CAMP“ vadovui kartu su medicinine pažyma ir tėvų pasirašytu dokumentu, kur nurodytos santykinės dozės.

 

Kokius dokumentus turėčiau duoti savo vaikui?

Registracijai viešbutyje būtinas galiojantis asmens dokumentas. Viešnagės metu vaikas turi turėti medicininę pažymą, atspausdintus ir pasirašytus dokumentus (sutartį, reglamentą, tėvų prašymą, atvaizdo naudojimo sutikimą).

Kiek turiu duoti pinigų savo vaikui?

Į viešnagę viskas yra įskaičiuota. Pinigai bus naudojami tik nedidelėms išlaidoms (bare, pramogų parke, dovanoms ir kt.). Rekomenduojame nepatikėti vaikams didelės vertės daiktų (pavyzdžiui: auksinių daiktų, „iPod“, „iPhone“, elektroninių žaidimų, vertingų mobiliųjų telefonų), nes mes neatsakome už jokius nuostolius ar žalą.

Ar galiu aplankyti savo vaiką stovyklos metu?

Taip, pranešus organizacijai. Dėl Covid-19 situacijos, vaikų lankymas stovykloje gali būti koreguojamas.

Ar galiu paskambinti savo vaikui?

Taip, galima skambinti savo vaikams, tuo metu, kai nevyksta treniruotės pietūs ir vakarienė. Laiko intervalai yra: nuo po pietų iki popietės treniruotės pradžios (14.00 - 15.30), prieš pat vakarienę (19.00 - 19.30) ir po vakarienės (po 21).

Jei nuspręsite atsivežti mobiliuosius telefonus, už tai bus atsakingi tik jūsų vaikai, o jais naudotis bus galima tik kambaryje arba tada, kai vaikai neužsiims jokia veikla.

Su kuo galėčiau susisiekti, jei noriu gauti informacijos apie savo vaiką ir jo vykdomą veiklą?

Kilus bet kokiam klausimui, poreikiui, paaiškinimui arba jei vaikas neatsako į skambučius, galima skambinti mob. telefono numeriu (+370) 605 65530 arba atsiųsti el. laišką nurodytu el. paštu info@isvolleycamp.com .

Tinklapyje naudojami slapukai. Prašome susipažinti su jų naudojimo tvarka bei patvirtinti savo sutikimą.

Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką